Klaster Innowacyjna Medycyna

  • de
  • en
  • pl

USG w Medycynie Rodzinnej

innowacyjnamedycyna-cover2

Skoordynowane działania kilku firm bedących członkami naszego Klastra Innowacyjna Medycyna przyniosły efekt w postaci wypracowania unikalnego modelu szkoleń USG dla lekarzy rodzinnych.

Nasza szkoła ultrasonografii działa od 17.09.2014. Szkolenia odbywają się z miesięczną regularnością i cieszą dużym powodzeniem. Firmy Medinco sp. z o.o. oraz Intimex sp. z o.o. swoimi doskonałymi aparatami zabezpieczają sprzętowo nasze kursy.

Miło nam poinformować, że rozpoczął się projekt pt.

Doskonalenie zawodowe lekarzy POZ w zakresie profilaktyki i diagnostyki z wykorzystaniem USG

realizowany przez Klaster Innowacyjna Medycyna w partnerstwie z Joanna Kasprzak-Dżyberti Biuro Doradcze Dobry Projekt oraz Piotr Polański NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego.

Celem głównym projektu jest rozwój kompetencji zawodowych i kwalifikacji 360 lekarzy, w tym lekarzy zatrudnionych w podmiotach POZ, w zakresie diagnostyki i leczenia chorób z wykorzystaniem USG, odpowiadających na potrzeby pacjentów z terenu całego kraju.

Więcej szczegółów oraz aktualności na temat szkoleń oraz oferty zakupowej można znaleźć na oficjalnej stronie:

Robieusg.pl

Tu możesz dokonać zgłoszenia na kurs w naszej Szkole USG:
Formularz zgłoszeniowy
logo

Pliki do pobrania:

 

Strona powstała w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą: “Rozwoj Klastra Innowacyjna Medycyna” finansowanego ze zródeł Samorządu Województwa Dolnośląskiego, umowa nr DG-G/2918/13 z dnia 13.09.2013.