Klaster Innowacyjna Medycyna

  • de
  • en
  • pl

Aktualności

Badania potencjału Dolnego Śląska

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w badaniach Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Badania te dotyczą sfery rozwojowej, badawczej oraz znaczenia regionu i potencjału, którym Dolny Śląsk dysponuje.

Państwa udział i wskazówki pozwolą na jeszcze lepsze formułowanie strategii na poziomie miasta Wrocław oraz całego regionu. Dzięki Państwa pomocy możemy stworzyć raport służący ocenie obecnego potencjału Dolnego Śląska jak i dalszych możliwości rozwoju województwa.

Sfera badawczo-rozwojowa wyróżnia Wrocław na tle innych miast, Dolny Śląsk rozwija się dzięki potencjałowi ludzkiemu, rozwojowi polskich firm i pozyskiwaniu inwestorów zagranicznych. Liczymy na Państwa doświadczenie i odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu, który znajduje się TUTAJ.

Badania realizowane przez ARAW we współpracy z firmami PWC i Antal International są poufne.

Mamy nadzieję, że publikacja tego raportu i wykorzystanie zebranych danych pomoże w jeszcze większym zainicjowaniu nowych projektów. Po zakończeniu, wszyscy uczestnicy otrzymają raport na podstawie zebranych danych.

Opublikowano w: Aktualności

Strona powstała w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą: “Rozwoj Klastra Innowacyjna Medycyna” finansowanego ze zródeł Samorządu Województwa Dolnośląskiego, umowa nr DG-G/2918/13 z dnia 13.09.2013.