Klaster Innowacyjna Medycyna

  • de
  • en
  • pl

Aktualności

Siedziba konferencji Almas House

Szanowni Państwo,

informujemy, że konferencja „Almas House Polska” odbędzie się w hotelu Scandic Wrocław przy ul. Piłsudskiego 49-57. Dojazd z Dworca Głównego liniami:

11 w kierunku Grabiszyńskiej
5 na Oporów
32 na Dokerską
0P w kierunku Dworca Nadodrze
2 na Krzyki
31 w kierunku Stadionu Miejskiego
15 na Poświętne

Przystanek docelowy – Arkady.

Rejestracja będzie możliwa od godziny 9. Wszystkim chętnym, którzy jeszcze nie zdążyli się zapisać, przypominamy, że można to zrobić wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: o.stolarczuk@innowacyjnamedycyna.eu

Głównym celem projektu jest implementacja wzorców norweskich, które obejmują: poprawę jakości usług i dostępu do nich osobom starszym, poprawę jakości dostępu do infrastruktury ułatwiającej funkcjonowanie oraz wdrożenie innowacyjnych metod umożliwiających seniorom pozostanie jak najdłużej niezależnymi i aktywnymi.

Głęboko wierzymy, że tak jak stało się to w krajach skandynawskich tak i u nas, projekt „Almas House” sprawi, że ludzie starsi nie będą wykluczani ze społeczeństwa, a wręcz przeciwnie – będą korzystali z życia w miarę możliwości.

Opublikowano w: Aktualności

Strona powstała w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą: “Rozwoj Klastra Innowacyjna Medycyna” finansowanego ze zródeł Samorządu Województwa Dolnośląskiego, umowa nr DG-G/2918/13 z dnia 13.09.2013.