Klaster Innowacyjna Medycyna

  • de
  • en
  • pl

Aktualności

Zarządzanie zmianą gospodarczą

Miło nam poinformować, że członek naszego klastra – Pracodawcy Zdrowia, opracował w ramach projektu pn. „Zarządzanie zmianą gospodarczą w przedsiębiorstwach branży medycznej”, innowacyjne podejście do zarządzania placówką medyczną.
Głównym celem projektu było zwiększenie umiejętności adaptacyjnych przedsiębiorstw branży medycznej poprzez stworzenie i wdrożenie modeli biznesowych.
Wypracowane modele biznesowe stanowią uniwersalne narzędzia dla kadry zarządzającej, ukazujące sposoby zwiększania efektywności operacyjnej, procesowej i kosztowej przedsiębiorstwa medycznego.
O skuteczności modeli, dowodzi fakt, że placówki które uczestniczyły w projekcie i dokonały zmian w zarządzaniu, w oparciu o modele biznesowe, w krótkim okresie czasu zaobserwowały znaczącą poprawę funkcjonowania wszystkich obszarów firmy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałami video dotyczącymi projektu:

  1. Geneza i realizacja projektu pn. „Zarządzanie zmianą gospodarczą w przedsiębiorstwach branży medycznej”: link
  2. Modele biznesowe na rynku prywatnych placówek medycznych: link
  3. Perspektywy rozwoju rynku opieki zdrowotnej w Polsce: link

Strona Projektu: zmianagospodarcza.pl
Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

baner-zarzadzanie-ok

Opublikowano w: Aktualności

Strona powstała w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą: “Rozwoj Klastra Innowacyjna Medycyna” finansowanego ze zródeł Samorządu Województwa Dolnośląskiego, umowa nr DG-G/2918/13 z dnia 13.09.2013.